Розпорядження про проведення 29 сесії VII скликання 2018 року

ЛЮБАШІВСЬКИЙ РАЙОН

БОБРИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

№ _16_/2018-СР                                                                 від 06.09.2018р.

Про пленарне засідання 29-ї сесії Бобрицької сільської ради сьомого    скликання

На підставі ст.26 та ст.42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

I. Провести пленарне засідання 29-ї сесії Бобрицької сільської ради сьомого скликання 28 вересня 2018 року о 13 год. в приміщенні Бобрицької сільської ради.

II. Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні 29-ї сесії Бобрицької сільської ради VII скликання питання:

1.Про  прийняття програми «Благоустрій сіл Бобрицької сільської ради»

2. Про прийняття програми «Боротьба з карантинними рослинами на території населених пунктів Бобрицької сільської ради на 2018-2020 роки».

3. Про  прийняття програми «Надання  допомоги з охорони державного кордону,  громадського порядку та підтримки  військовослужбовців та осіб, які приймають участь у навчальних зборах роти охорони Любашівського РВК»

4. Про затвердження Положення про пайову участь замовників будівництва (реконструкції) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Бобрицької сільської ради

5. Про затвердження програми «Програма надання безоплатної правової допомоги населенню Бобрицької сільської ради на 2018-2020 роки».

6. . Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність територіальної громади с.Бобрик Перший

7. Внесення змін та доповнень до бюджету, який затверджувався 22.12.17 року № 194/19-VII за рахунок вільних залишків, які утворилися на 01.01.2018 року.

8. Про виділення субвенції районному бюджету для:

- придбання та встановлення спеціалізованої холодильної установки для збереження  тіл покійних у відділенні моргу .;

- придбання продуктів харчування в закладах освіти ;

- відшкодування пільг з послуг зв’язку;

- створення Гвоздавської місцевої пожежної команди та передача субвенції Зеленогірській селищній раді  на її утримання.

-  виділення коштів для освітніх закладів сільської ради;

-  виділення коштів для Бобрицької амбулаторії;

- трудового архіву;

9. Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування та оздоровлення хворим громадянам Бобрицької сільської ради.

10.  Про скасування рішення Бобрицької сільської ради Любашівського району Одеської області від 12.10.2017р. №88 «Про затвердження тимчасового порядку про надання в оренду нерозподілених пайових залишків, не витребуваних паїв, не успадкованих земельних ділянок та земель колективної власності, що належать членам бувших КСП для ведення товарного сільськогосподарського виробництва».

11. Земельні питання.

12.Про внесення змін у склад виконавчого комітету.

13. Різне.

Бобрицький сільський голова:                                   Д.В.Бущан