Повідомлення "Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік", «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік»

ПОВІДОМЛЕННЯ

Бобрицької сільської ради VІІ скликання:  «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік",  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік»

Відповідно до положень Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року № 1160-IV та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, виконавчий комітет Бобрицької сільської ради Любашівського району Одеської області  повідомляє про оприлюднення проекту регуляторних актів – рішень сесії Бобрицької сільської ради VІІ скликання:

«Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік",  який передбачає встановлення на території Бобрицької сільської ради  місцевих податків і зборів на 2020 рік;

«Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік»,    який передбачає встановлення ставок земельного податку за використання земельних ділянок та перелік пільг;

«Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік», який передбачає затвердження ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та перелік пільг.

Основною метою розроблення документа є забезпечення надходжень до бюджету Бобрицької сільської  ради та виконання вимог Податкового кодексу України.

Розробником зазначеного проекту регуляторних актів є виконавчий комітет Бобрицької сільської ради.

З проектами рішень та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційній сторінці Бобрицької сільської ради в мережі Інтернет: bobryk1.rada.org.ua  в розділі «Проекти Рішень»

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються у друкованому або електронному вигляді поштову адресу: 66531  Одеська обл., Любашівський район,  с Бобрик Перший, вул. Мацієвського, 8, або електронну адресу сільської ради: E-mail  bobryck@ukr.net

тел. 048-64-357-84