25 Сесія Бобрицької сільської ради сьомого скликання від 14.06.2018

РІШЕННЯ

№ 279 /25- VІІ                                                         14  червня   2018 року

« Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості)»

Розглянувши заяву гр.. Шафран Юлії Василівни, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), та додані документи, відповідно статті 26 частини 1 пункту 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 12,40,81,118,121,122,125, Земельного Кодексу України, ст..19,56 Закону України «Про землеустрій»    Бобрицької сільська рада.

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки (присадибної ділянки) в натурі (на місцевості) гр. Шафран Юлії Василівні  для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,00 га, в межах території с. Бобрик Другий Любашівського району Одеської області по вулиці Кодимська №16В, земель комунальної власності Бобрицької сільської ради.

2. Гр. Шафран Юлії Василівні рекомендувати звернутися до землевпорядної організації, яка відповідно до вимог чинного законодавства має право на проведення землевпорядних робіт, для розробки технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості).

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань  агропромислового комплексу, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

Сільський голова        __________________           Д. В. Бущан

РІШЕННЯ

№ 280 /25- VІІ                                                          14 червня   2018 року

« Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості)»

Розглянувши заяву гр. Білошицької  Ользі Іванівна, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), та додані документи, відповідно статті 26 частини 1 пункту 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 12,40,81,118,121,122,125, Земельного Кодексу України, ст..19,56 Закону України «Про землеустрій»    Бобрицької сільська рада.

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки (присадибної ділянки) в натурі (на місцевості) гр. Білошицькій Ользі Іванівні  для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,00 га, в межах території с. Бобрик Другий Любашівського району Одеської області по вулиці Кодимська №20А, земель комунальної власності Бобрицької сільської ради.

2. Гр. Білошицькій О.І. рекомендувати звернутися до землевпорядної організації, яка відповідно до вимог чинного законодавства має право на проведення землевпорядних робіт, для розробки технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань  агропромислового комплексу, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

Сільський голова        __________________           Д. В. Бущан